Oferujemy najwyższej jakości koła
oraz zestawy kołowe dla przemysłu

Zestaw Kołowy NY - JNCY - śr. 50 mm - z otworem

Indeks produktu: JCNY#0501/1000 O

Twoje zamówienie zrealizujemy w terminie określonym podczas rezerwacji telefonicznej lub mailowej.

Niedostępny

145,00 zł netto 178,35 zł brutto za sztukę
Ilość sztuk

Zestaw kołowy poziomujący ze stopą blokującą FootCASTER jest polecany przypadku zastosowań przemysłowych, które wymagają specjalistycznego sprzętu dostosowanego do dużych udźwigów, najlepszą opcją są zestawy kołowe poziomujące ze stopą blokującą FootCASTER.

  • Mocowanie na śrubę M12 ze zintegrowanym pokrętłem
  • Średnica koła 50 mm

Charakterystyka produktu

Koło wykonane z nylonu o wysokiej wytrzymałości i odporności na uderzenia oraz ścieranie. W kole występuje łożysko ślizgowe. Do wykonania korpusu wykorzystany został odlew aluminiowy malowany proszkowo, zaś górna płytka mocująca wykonana została ze stali ocynkowanej. Stopa blokująca wykonana jest z wysokiej jakości gumy syntetycznej. FootCASTER jest jednocześnie antykorozyjna i antywibracyjna oraz ma małe opory toczenia na płaskich powierzchniach.

Pozostałe parametry

Na 4 koła rekomendowany udźwig wynosi ½ nośności całości. Temperatura pracy: -10°C / +60°C

DANE TECHNICZNE

Średnica koła   50 mm
Centralny otwór mocujący 12 mm
Wysokość całkowita 83/93 mm
Offset 36,5 mm
Udźwig dynamiczny 300 kg
Typ łożyska Łożysko ślizgowe

Zastosowanie

Zestawy poziomujące ze stopą blokującą stosuje się wielu dziedzinach przemysłu, w tym między innymi w: urządzeniach i maszynach elektrycznych, w platformach załadowczych, przenośnikach, maszynach pakujących czy drukarkach. Można je również z powodzeniem wykorzystywać w maszynach sterowanych numerycznie, obrabiarkach CNC, a także maszynach przędzalniczych i tkackich, które wymagają sporadycznego przestawiania i przeznaczone są przede wszystkim do zastosowania stacjonarnego.0