Oferujemy najwyższej jakości koła
oraz zestawy kołowe dla przemysłu

Co robimy?

Główne kierunki naszej działalności to utrzymanie ruchu i wsparcie przemysłu. Zajmujemy się doborem oraz sprzedażą kół i zestawów kołowych. Wykonujemy regenerację kół poliuretanem. Oferujemy doradztwo techniczne dla sklepów, piekarni i działów utrzymania ruchu wielu innych sektorów rynku. Specjalizujemy się w wyposażeniu zakładów produkcyjnych, zakładów przemysłu spożywczego, wystaw sklepowych, mebli hotelowych oraz branży medycznej. W ofercie posiadamy rusztowania, wózki i stoły robocze. Ponadto oferujemy szeroką gamę produktów BHP, takich jak kombinezony ochronne, maski, rękawice ochronne. 

Co nas wyróżnia?

Zdajemy sobie sprawę, że dobór odpowiednich kół wymaga szczegółowej analizy ich zastosowania w przemyśle. Dzięki temu dobieramy produkty adekwatne do potrzeb naszych Klientów. Dbamy o bezpieczeństwo i ochronę pracownika. Potrafimy odnaleźć ład w chaosie i terminowo wywiązujemy się z umów. AGO to przede wszystkim zespół ekspertów – starannie analizujemy potrzeby firm, doradzamy i wprowadzamy kompleksowe rozwiązania. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami i serwisami. 

Jak działamy?

Służymy doświadczeniem i wsparciem, aby wprowadzić innowacyjne rozwiązania dla firm. Wspólnie z Klientem tworzymy indywidualne rozwiązania dostosowane do bieżących potrzeb. Zależy nam na utrzymaniu długofalowej współpracy. Dbamy o szybką realizację i dostawę zamówień. Pilnujemy stanów magazynowych dla stałych Klientów. Istotny jest dla nas stosunek jakości do ceny.

Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług i dokładamy wszelkich starań, aby wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom. 

Zapraszamy do współpracy!

Zespół AGO

0